W szale przygotowań do Wielkiego Dnia, warto pomyśleć też o takiej atrakcji, która jednocześnie zabawi, jak i zintegruje gości. Zależy Ci na uwiecznieniu niezapomnianych i wyjątkowych chwil w radosny, ale i nieprzeciętny sposób? Jeśli chcesz, aby goście płakali…. ze śmiechu – fotobudka jest idealnym rozwiązaniem! Dlaczego warto ją mieć na swoim weselu?

  1. Nie tylko samym jedzeniem i tańcem człowiek żyje!

Wesele wcale nie musi ograniczać się do tańców i siedzenia za stołem. Szalone wygibasy na parkiecie i degustacja różnych procentowych trunków – to też nie wszystko ;)  

Jeśli chcesz, aby goście nie tylko “chodzili na jednego”, fotobudka po prostu  musi pojawić się na Twoim weselu!

  1. Nielimitowana zabawa!

Fotobudka nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Nie dość, że możesz ją wynająć na 2,3 godziny lub nawet na całe wesele, to każda osoba może wykonać dowolną ilość zdjęć. Wszyscy uczestnicy zabawy korzystają z atrakcji tyle razy, ile mają na to ochotę. Fotobudka to (prawie) chodząca kreatorka zabawy, która rozkręci każdą imprezę!

  1. Całkowity spontan i natychmiastowy efekt

Masz wątpliwości czy wymagający wujek lub konserwatywna babcia staną w kolejce do zrobienia sobie fotki? Pozbądź się wszystkich obaw! Fotobudka łączy pokolenia i integruje gości. Jedyne co weselnicy muszą zrobić, to podejść do urządzenia! Natychmiastowy efekt z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających gości, szczególnie, że aktualnie czas oczekiwania na zdjęcia od fotografa jest dosyć długi. Galeria online ze zdjęciami z fotobudki będzie dostępna już następnego dnia!

  1. Szał gadżetów!

Wąsy, maski, usta, kapelusze, kaski, czapki, peruki, tabliczki z napisami – to tylko niektóre z gadżetów, z którymi goście będą mogli zrobić sobie fotki. Jednak to nie wszystko! Masz wybrany motyw lub kolor przewodni wesela? Obsługa fotobudki może dopasować do niego tło, na którym będą wykonywane zdjęcia oraz zaprojektować wydruki dostosowane do wybranego tematu czy kolorystyki . Dodatkowo możesz dokupić księgę gości, do której weselnice będą wklejać szalone fotki i wpisywać swoje życzenia!

  1. No to cyk – radość w mig!

Profesjonalny fotograf uchwyci najbardziej romantyczne chwile, fotobudka te najbardziej szalone! Animator z pewnością doradzi też gościom, jak wykonać takie zdjęcia, które wszystkim zapadną na długo w pamięci! Dzięki takiej atrakcji, weselnicy ruszą do szalonej zabawy, a uśmiechy nie przestaną schodzić z ich twarzy (szczególnie, po zobaczeniu wydruków zdjęć!:))

 

Jeśli jeszcze nie masz pewności, że fotobudka to odpowiednia atrakcja na Twoje wesele, to wyobraź sobie najbardziej surową ciocię ubraną w różową perukę, w boa z piór, która trzyma tabliczkę z napisem: “Ukradłam koperty!” ;) Z fotobudką wystrzałowa zabawa jest gwarantowana! Pamiętaj, że to Wasz dzień – musi być niezapomniany!