no to Cyk!

klasyczna fotobudka

Łatwa w obsłudze

no to Cyk! jest intuicyjna w obsłudze – wystarczy dotknąć ekranu, a Fotobudka sama wykona wybraną przez Was ilość zdjęć i automatycznie je wydrukuje lub opublikuje w internecie (w galerii online lub na Facebook’u). Po wydrukowaniu odbitek można zacząć jeszcze raz i jeszcze raz, ponieważ dajemy Wam nieograniczoną ilość wydruków! Gdyby jednak coś było niejasne, zawsze przy Fotobudce czuwa nasz animator.

Wiele opcji personalizacji

Stworzymy wzory pasków specjalnie dla Ciebie – aby pasowały do wystroju sali, koloru zaproszeń czy tematyki imprezy. Prócz dwóch wydruków w formie spersonalizowanych pasków 5x15cm (lub klasycznej odbitki 10x15cm) po zakończonej imprezie otrzymasz od nas DVD oraz dostęp do galerii online ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi podczas zabawy przez no to Cyk! – znajdą się tam zarówno pojedyncze zdjęcia jak i całe paski.

Dużo w pakiecie!

Dodatkowo proponujemy szereg gadżetów, śmiesznych przebrań i teł fotograficznych, które uatrakcyjnią wykonywane zdjęcia. Fotobudka no to Cyk! zapewni masę uśmiechu i radości na każdym evencie oraz zostanie zapamiętana przez Waszych gości na długi czas!

1
2
3
4
5
1

Dotykowy ekran – intuicyjna obsługa

2

Oświetlenie studyjne

3

Dużo gadżetów na każdą sytuację

4

Wysokiej jakości aparat, aby Wasze zdjęcia były jak najlepszej jakości

5

Szybki wydruk odbitek

1
2
3
1

Nie ma limitu odbitek – dostaniesz tyle wydruków, ile było osób na zdjęciu!

2

Po zakończeniu pracy otrzymasz od nas Pendrive ze wszystkimi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości

3

Przygotujemy dla Ciebie projekt odbitek według Twoich wytycznych – 2, 3 czy 4 zdjęcia podczas sesji